FOTOGRAF ŚLUBNY STARACHOWICE

DAWID I ANIA W MONACHIUM

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia reportażowe i zakochane pary ale również niesamowite przygody.

Tym razem właśnie taka przygoda trafiła na nas.
Jako fotograf ślubny staram się przy każdej okazji oprócz reportażu, zabrać parę na chociaż kilka zdjęć plenerowych. Tym razem wykorzystałem do tego ulicę niedaleko stanu cywilnego. Po ceremonii i zdjęciach grupowych z rodziną, poszliśmy obok poszukać ciekawych miejsc na zdjęcia i złapać parę plenerowych kadrów. Uliczka okazała się zaskakująco ciekawa i ciągłe pomysły na nowe zdjęcia, straciliśmy poczucie czasu. Po blisko godzinie zdecydowaliśmy się skończyć mini sesję i wrócić do parkingu podziemnego w budynku stanu cywilnego. I tutaj zaczęła się cała przygoda. Okazało się że ceremonia Dawida i Ani była ostatnia i po blisko 30 minutach cały budynek był zupełnie pusty.

Drzwi wejściowe zamknięte na klucz, a nasze środki lokomocji zostały w pewnym sensie uwięzione. Sobota, blisko 100 kilometrów od domu i brak dostępu do własnego samochodu. Po obiegnięciu budynku prawie dookoła znaleźliśmy samochód który jeszcze rozpakowywał jakąś dostawę jakiś paczek do urzędu. Dodatkowo chyba pierwszy raz widziałem żeby Panna młoda w szpilkach i sukni pędziła do przodu jak biegacz na maratonie. Ledwo nadążaliśmy za nią z Dawidem. Na szczęście Pan ,którego spotkaliśmy pomógł nam i udało się dostać do parkingu podziemnego.

Oczywiście ten dzień nie mógł skończyć się na jednej przygodzie. Po zejściu do parkingu podziemnego i próbie opłacenia biletów, okazało się ,że brakuje nam drobnych na opłacenie biletu. Na nieszczęście automat przyjmował tylko banknot o nominale 20 euro. Dowiedzieliśmy się o tym ,gdy sprzęt pożarł omyłkowo wsadzony banknot 50 euro i się zablokował. Po kolejnych dwudziestu minutach i  dodzwonieniu się na infolinie udało się wreszcie wyjechać z parkingu i wrócić do domu.

Jako że aktualnie fotografuję śluby w Polsce oraz Niemczech, przygody to prawie nieodłączna sprawa. I jeśli naprawdę zapadły mi one w pamięć opisuje tutaj w Historiach ślubnych, w których znajdują się wszystkie najlepsze reportaże oraz sesje.

starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 1 1 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 2 2 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 3 3 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 4 4 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 5 5 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 6 6 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 7 7 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 8 8 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 9 9 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 10 10 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 11 11 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 12 12 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 13 13 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 14 14 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 15 15 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 16 16 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 17 17 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 18 18 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 19 19 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 20 20 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 21 21 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 22 22 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 23 23 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 24 24 starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 25 25