Cześć, nazywam się Kamil Siwek i zajmuje się  utrwalaniem Waszych wspomnień na zdjęciach. Jestem mężem Kasi oraz tatą małej Rozalii. Oprócz fotografii to One są całym moim światem!

starachowice wesele fotograf na slub fotografia slubna kielce GHF 25 1

Kamil Siwek


Pierwsze zdjęcie które znalazłem ze Mną w roli głównej jest gdy miałem około 1,5 roku. Uśmiechnięty brzdąc z paroma lokami na jaśniutkiej głowie. Jak wyglądałem wcześniej? niestety nie miałem możliwości sprawdzenia. Dlatego wiem jak ważną role pełni fotografia w życiu każdego człowieka. Po stracie ojca uświadomiłem sobie ze jedyne co mi po nim pozostało to parę fotek zrobionych telefonem. To uświadomiło mi jak fotografia jest ważna w naszym życiu. Dlatego staram się zadbać o Wasze wspomnienia żeby były należycie spisane na kartach Fotografii.

Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy.

Dlaczego zajmuję się fotografią?

Dla mnie to forma przekazania wspomnień następnym pokoleniom. Czy nie oglądaliście zdjęć ślubnych Waszych rodziców? większości nie było jeszcze na świecie a jednak możecie dowiedzieć się jak to wyglądało. W reportażu stawiam na autentyczność i prawdziwe emocje. Bo przecież to jest najważniejsze we wspomnieniach zamkniętych na fotograficznych klatkach.

Poznajmy się!

NAPISZ DO MNIE

Zobacz moje zdjęcia!