Fotograf Końskie Kielce Sesja w Górach Konigssee Munchen

Tony turystów oraz 30 stopni w cieniu. Fotograf ślubny to jednak dosyć ciężki i wymagający zawód , mimo to długo wyczekiwana sesja ślubna zapowiadała się wyjątkowo wesoło, zresztą czego sie nie zrobi dla tak wspaniałej pary.

Z bojowym nastawieniem na piękne zdjęcia wyruszyliśmy z Dingolfing w podróż do Konigssee, urokliwego jeziorka w Alpach. Tak nawiasem mówiąc razem z Anią i Sebastianem spotkaliśmy się juz wcześniej na nagrywaniu podziękowań dla rodziców. Jeśli jesteś tutaj i zainteresowała Cie sesja tej wspaniałej pary otrzymujesz właśnie jedyną taką możliwość obejżenia tego filmu <tutaj> 🙂 Dlaczego jedyną? film jest nie publiczny i to jedyny link w sieci do niego.

Uczucie włożone w powstanie tego filmu i emocjonalne podziękowania musiały poruszyć , Wracając do naszej sesji jechałem tam spełnić jedeno z wielu malutkich foto marzeń .

Tak, to chatka w wodzie na jeziorze Obersee. Następnym krokiem będzie wodospad na końcu jeziorka który fenomenalnie komponuje się z białą suknią ślubną. Napewno wybiorę się jeszcze nie raz w ten zakątek Niemieckich gór.

Fotograf Końskie Kielce zapraszam serdecznie