Wesele w Domu Weselnym „Gościniec” w Korczynie

Każda Para Młoda chce, aby dzień ich ślubu był tym wyjątkowym, najlepszym z najlepszych. Nie inaczej było w przypadku Karoliny i Grzegorza, którym mieliśmy zaszczyt towarzyszyć w tym dniu.

Stary przesąd mówi, że piękna pogoda w dniu zaślubin zwiastuje Młodym szczęśliwy związek i radosne życie. Jeżeli jest w tym choć ziarnko prawdy, to Karolina i Grzegorz będą mieli długie i szczęśliwe życie, bo słońca nie brakowało w Korczynie.

Ona – piękna, radosna, w pięknej śnieżnobiałej sukni i z niedługim welonem. On – dystyngowany, wyluzowany, w eleganckim garniturze i z czarną muszką. Oboje lekko zestresowani, ale w ich oczach było widać miłość i nadzieję na słodkie i miłe życie.

Wesele pod Kielcami

Miałem przyjemność pracować przy tym weselu i obsługiwać je od strony Foto oraz Video. Od samego początku wiedziałem, że współpraca z tą parą będzie udana i powstanie wiele niezwykłych kadrów. Ślub odbył się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Strawczynie, a wesele w Domu Weselnym „Gościniec” w malowniczym Korczynie. Dekoracje zarówno w kościele, jak i na sali wprowadziły magiczną aurę. Na terenie Domu Weselnego w Korczynie znajdował się piękny ogród, w którym udało się „złapać” kilka kadrów Państwa Młodych z rodziną i przyjaciółmi.

Do pierwszego wspólnego tańca już jako małżeństwo, Karolina i Grzegorz wybrali piosenkę Luka Rosi – A Ty bądź. Bardzo lubię ten moment w trakcie wesel, bo jest pełen wzruszeń, ale i radości. Państwo Młodzi patrzyli na siebie zakochanym wzrokiem, choć byli bardzo skupieni, by nie pogubić kroków. 🙂

Zdecydowanie na długo zapamiętam wyjątkowego gościa, obecnego na weselu – babcię Grzegorza, Eleonorę – 93-letnią nestorkę rodu, kobietę o ogromnych pokładach pozytywnej energii. Gdy błogosławiła Państwa Młodych, niejednej osobie zakręciła się w oku łza.

Śpiewom i tańcom nie było końca! Zabawę uświetnił członek zespołu Cover Band, który przygrywając na harmonii, zachęcał gości do wspólnej zabawy i integracji. Nie widziałem nikogo, kto by siedział znudzony za stołem. Wszyscy bawili się świetnie, co widać też na zdjęciach. Aż szkoda było żegnać się ze wszystkimi!

Dom Weselny Gościniec

Wiola Makeup

COVER BAND

Florystka Małgorzata Rogula,

Foto budka

Buty ślubne Kribut

Garnitur Joyvi Men’s Fashion Kielce

Suknia ślubna szyta na miarę