Cześć, nazywam się Kamil Siwek i zajmuje się  utrwalaniem Waszych wspomnień na zdjęciach. Jestem mężem Kasi oraz tatą małej Rozalii. Oprócz fotografii to One są całym moim światem!

Kamil Siwek Fotograf slubny Kielce 1

Kamil Siwek


Pierwsze zdjęcie które znalazłem ze Mną w roli głównej jest gdy miałem około 1,5 roku. Uśmiechnięty brzdąc z paroma lokami na jaśniutkiej głowie. Jak wyglądałem wcześniej? niestety nie miałem możliwości sprawdzenia. Dlatego wiem jak ważną role pełni fotografia w życiu każdego człowieka. Po stracie ojca uświadomiłem sobie ze jedyne co mi po nim pozostało to parę fotek zrobionych telefonem. To uświadomiło mi jak fotografia jest ważna w naszym życiu. Dlatego staram się zadbać o Wasze wspomnienia żeby były należycie spisane na kartach Fotografii.

Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy.

Dlaczego zajmuję się fotografią?

Dla mnie to forma przekazania wspomnień następnym pokoleniom. Czy nie oglądaliście zdjęć ślubnych Waszych rodziców? większości nie było jeszcze na świecie a jednak możecie dowiedzieć się jak to wyglądało. W reportażu stawiam na autentyczność i prawdziwe emocje. Bo przecież to jest najważniejsze we wspomnieniach zamkniętych na fotograficznych klatkach.

Kamil Siwek Fotograf slubny Kielce 2

Poznajmy się!

NAPISZ DO MNIE

Zobacz moje zdjęcia!